OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 1 października 2023 r.

• Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczymy na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
  • Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
  • W poniedziałek o godz. 19:00 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy na mszy św. o godz. 7:00 i po południu od godziny 17:20. Po mszy św. wieczornej litania do Serca Pana Jezusa.
  • W pierwszą sobotę po mszy św. porannej nabożeństwo pierwszych sobót, a wieczorem litania do Matki Bożej.
  • Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa październikowe odprawiać będziemy codziennie po mszy św. wieczornej.
  • W listopadzie w naszej kawiarence odbędzie się diecezjalny kurs przedmałżeński w języku angielskim. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Jackiem.
  • Ks. Jacek zaprasza dzieci chętne do śpiewania podczas mszy św. do naszej scholi.
  • Za tydzień, w niedzielę po mszy św. o godz. 10:30 – spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • Za tydzień też Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wieliszewa zaproszą nas na pyszną kawę i ciastko do naszej kawiarenki.
  • W związku ze 150. rocznicą urodzin gen. Józefa Hallera Fundacja Instytut Patrium zaprasza mieszkańców Wieliszewa do sali widowiskowej legionowskiego ratusza na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w niedzielę, za tydzień, o godz. 17:00.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. W  tygodniku „Idziemy” m.in. „Święty nie tylko od ekologii” – o św. Franciszku opowiada pani Irena Świerdzewska.