OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13. NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 2 lipca 2023 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę procesyjną.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W środę o 18:40 konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • W piątek po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.
  • Podczas wakacji obowiązuje zmieniony porządek nabożeństw i pracy kancelarii parafialnej. W niedziele nie ma mszy św. o godz. 10:30, a w dni powszednie mszy św. o godz. 7:00. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:00 – 17:20.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii. W  tygodniku „Idziemy” o dobrej spowiedzi pisze Ks. Marek Kruszewski.