OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6. NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 14 maja 2023 r.

• Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  • Dziś od godz. 11:15 do naszej kawiarenki na pyszne ciastko i kawę zapraszają panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wieliszewie.
  • Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwa majowe.
  • We wtorek uroczystość Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 17:30 i 18:00. O godz. 19:00 msza św. Odnowy w Duchu Św.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do św. Michała Archanioła, w środę do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Wczoraj Pierwszą Komunię Św. i rocznicę przeżywały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieliszewie. Dzieci komunijne przychodzić będą na swój „biały tydzień” od poniedziałku do piątku na mszę św. o godz. 18:00.
  • Za tydzień, w sobotę, uroczystość Pierwszej Komunii Św. i rocznicę będą miały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łajskach.
  • W piątek o 19:00 na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej w kawiarence zaprasza Ks. Mariusz.
  • W piątek po mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  • W sobotę, 20 maja, Odnowa w Duchu Św. zaprasza na pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.
  • Za tydzień, w niedzielę, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Na profilu fb „Od Krzyża do Krzyża” ruszyły zapisy na tegoroczną pielgrzymkę motocyklową, która w tym roku odbędzie się w dn. 13 – 19 sierpnia. Do wspólnego pielgrzymowania jednym śladem od Bałtyku do Tatr zaprasza Ks. Proboszcz i Kapłański Klub Motocyklowy God’s Guards. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Boże, chroń króla!” – o wielu elementach religijnych podczas koronacji Karola III opowiada dziennikarz TVP, Krzysztof Ziemiec.