OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA - dn. 5 listopada 2023 r.

• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12:00 litania do Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna.
  • W poniedziałek o godz. 18:30 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.
  • We wtorek o 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, później msza św. wg formularza o wszystkich zmarłych. Po mszy św. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na wspólną modlitwę różańcową na naszym parafialnym cmentarzu.
  • W środę o 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek po mszy świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30, od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Za tydzień, w niedzielę po mszy św. o godz. 10:30 – spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  • Od jutra nasz pan organista Stanisław Kmieciak rozpoczyna roznoszenie opłatków wigilijnych w naszej parafii. Pomagać mu będzie pan Tomasz Ciułkowski.
  • Za tydzień zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  • Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wejściu do zakrystii. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Przepustka do nieba” – msze święte gregoriańskie to jedna z najpopularniejszych form modlitwy za zmarłych. Jak pomagają cierpiącym w czyśćcu wyjaśnia Ks. dr Łukasz Żak.