OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKANOCY - dn. 16 kwietnia 2023 r.

• Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Wszystkim, którzy przed Najświętszym Sakramentem odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego Kościół udziela odpustu zupełnego. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas.
  • Dziś po mszy św. o godz. 10:30 ostatnie już spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych.
  • Panie z Koło Gospodyń Wiejskich z Wieliszewa zapraszają od 11:15 do 13:30 do kawiarenki na kawę i ciastko.
  • We wtorek o godz. 18:00 nowenna do Św. Michała Archanioła, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji zbiorowej.
  • W czwartek wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Od 20:00 możliwość spowiedzi.
  • Przypominamy, że zgodnie z przykazaniami kościelnymi, każdy wierny ma obowiązek przyjęcia Komunii Świętej wielkanocnej.
  • Uroczystość bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w sobotę, 22 kwietnia o godz. 11:00. Próby dla kandydatów i świadków we wtorek i piątek o godz. 18:30.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. „Miłosierdzie we krwi – Czy Pan Bóg może komuś odmówić miłosierdzia? – z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem, teologiem i psychologiem rozmawia Monika Odrobińska.