Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca 2020 r.

• W czasie Mszy Świętych i nabożeństw nie ma limitu osób w kościele. Nadal obowiązuje zakrywanie nosa i ust.
  • Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek  na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Na Mszy Świętej o godz. 12:00 pożegnanie ks. roboszcza Grzegorza Kucharskiego.
  • We wtorek, przypada 15 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji, ks. biskupa Romualda Kamińskiego. W czasie Mszy Świętej o godz. 18:00 , hymn Ciebie Boga wysławiamy… Nowenna do św. Michała Archanioła, przed Mszą Świętą o godz. 18:00.
  • W środę, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Przed Mszą Świętą o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza Święta z intencją zbiorową.
  • W czwartek po nabożeństwie czerwcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
  • W piątek, o godz. 7:00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Po Mszy Świętej o godz. 18:00, Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W  przyszłą niedzielę, 28 czerwca, o godz. 17:00 Msza Święta prymicyjna ks. Michała Stachery. Serdecznie zapraszamy do modlitwy za neoprezbitera, aby Pan Bóg umacniał Go w jego powołaniu.
  • Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Chorwacji Madjugorie, informujemy, że pielgrzymka ta zostaje przeniesiona na rok 2021. Osoby zapisane mogą kontaktować się z ks. Łukaszem. Przypominamy również, że pielgrzymka do Fatimy, została przeniesiona na termin 04-13 października 2020 r.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w wersji elektronicznej i papierowej.